Doha Elenouty

Doha Elenouty hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Maalesef henüz yaşı ve doğum tarihi bilgisine ulaşılamamıştır.

Yaşantısını Türkiye’de sürdüren güzel isim anne tarafından aslen Lübnan’lıdır. Spor hocalığının yanı sıra mankenlik kariyerini de sürdürmektedir. Hem spora, hem de moda dünyasına ilgi duyan güzel isim 1.78 cm boyundadır.

Türk bir baba ve Lübnan asıllı bir annenin çocuğudur. Melezlerin meşhur güzelliğinin bir yansıması olan Doha, bu sayede moda dünyasında fırtınalar estirmeye devam etmektedir. Yeteneklerini eğitimi ile taçlandıran Doha Elenouty Spor Akademisi mezunudur. Mezuniyetin ardından spor öğretmenliği yapan Elenouty, ayrıca moda okuluna da gitmiştir. Fiziksel güzelliğini yeteneği ile birleştirmiş, Adil Işık, Zara ve Koton gibi markalarının dikkatini çekmiş, modellik yapmıştır.

Mankenlik ve spor öğretmenliğinin kendisini ayrı ayrı heyecanlandırdığını, hayatını dolu dolu yaşadığını dile getirmiştir. Hem spora, hem de modaya aşık olduğunu belirtmiştir.

Onur Akay‘ın 16 Ocak 2019 yılında kendisi ile röportaj yaptığında, yaşının 22 olduğunu belirtmiştir. Babasının Türk olduğunu, bu sebeple Lübnanlı olmadığını, Türk olduğunu belirten güzel isim, 14 yaşından beri Türkiye’de modellik yapmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz