Doğuş Çabakçor

Doğuş Çabakçor hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? evli mi? eğitimi, müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Mart ayında dünyaya gelen Doğuş Çabakçor Ankara doğumludur. Fen Lisesi ve ardından İşletme Bölümü’nde üniversite tahsilini tamamlayan Çabakçor çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olmuştur. Profesyonel müzik kariyerine ise üniversite döneminde adım atmıştır. Boyu 1.79 cm, kilosu 75, burcu ise balık’tır.

Günümüze kadar bir çok şehir ve ülkede performans sergileyen ünlü isim dj olarak kariyerini sürdürmekte, diğer bir yandan açmış olduğu youtube kanalı ile takipçilerine ve müzik severlere paylaşımlarını sürdürmektedir. Performans sergilediği bazı uluslararası şehirler (Londra, Miami, New York, Paris, Amsterdam, Barcelona, Varşova, Frankfurt, Balı, Singapur, Taipei, Sofya, Maldivler ve St. Petersburg vb.).

DJ olarak çalışmalar gerçekleştirmeden önce iyi bir müzik dinleyicisi olan Doğuş Çabakçor Lise döneminde içindeki hisleri müzik ile dışa vurduğunu ilerleyen süreçte ise DJ’liğin hayatına girdiğini belirtmiştir.

Doğuş Çabakçor evli mi? ailesi, eşi, çocukları;

Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi olan ünlü iş adamı ve eğitimci Enver Yücel‘in kızı Begüm Yücel ile bir evlilik gerçekleştirmiş, 12 Mayıs 2012 tarihinde evlenmiştir. Bu evliliğinden Aslan ve Kaplan isimlerinde iki oğlu vardır. Aslan Çabakçor 16 Ocak 2014 doğumlu, Kaplan Çabakçor ise 12 Eylül 2016 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2020 yılında ise resmi sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını bildirmişlerdir.


Sosyal medyada sadece müzikleri ile değil aile yaşantısı ile de büyük beğeni almaktadır. Eşini ilk kez ortak bir arkadaşının partisinde iken gördüğünü dile getirmiştir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Boğaz manzaralı bir evde oturan ünlü isim, DJ’liğin yanı sıra günümüzde ünlü markalarla pek çok iş birliği, marka elçiliği ve proje geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ticari işleri ve yatırımları ile de geleceğe yönelik planlamalarını sürdürmektedir.

Hangi takımı tutuyor

sorusunun cevabını ise resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Galatasaray diyebiliriz.

Son dönemlerin en başarılı dj’leri arasında yer alan Doğuş Çabakçor W Hotel İstanbul’un müzik direktörlüğü ve resident dj’liği. İstanbul Fashion Week organizasyonunda bir çok ünlü markanın müzik direktörlüğünü üstlenmiştir. 2011 ve 2012 yıllarında Milliyet tarafından 2 yıl üstüste İstanbul Gece hayatının en iyi Dj’i seçilmiştir. Yine 2012 yılının Temmuz ayında W Hotels & Burn Studios DJLab organizasyonunda seçilmiş olan uluslararası 6 kişiden ilk ve tek Türk olmuştur.

DJ’liğe profesyonel olarak 2008 yılının Kasım ayında başlamış, 2012 senesinde ünlü DJ David Guetta ve Nicky Romero ile Londra Olimpiyatları özel partisinde çalmıştır. Aynı sene dünya çapında gelecek vaadeden 7 DJ’den biri seçilmiş ve 16 ülkeye gitmiştir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 412bin civarındadır, youtube kanalında ki abone sayısı ise 540 B… Twitter takipçi sayısı ise 20,4 B….

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz