KimNereli.net

Doğuş Çabakçor

Doğuş Çabakçor Kimdir?

Doğuş Çabakçor
Gerçek adı: Doğuş Çabakçor
Doğum Tarihi: 05/03/1987 (33 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Begüm Yücel Çabakçor ile)
Boy: 1.79
Kilo: 75
Burç: Balık
Meslek: DJ
Doğum yeri: Ankara

Doğuş Çabakçor Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Doğuş Çabakçor hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? evli mi? eğitimi, müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Mart ayında dünyaya gelen Doğuş Çabakçor Ankara doğumludur. Fen Lisesi ve ardından İşletme Bölümü’nde üniversite tahsilini tamamlayan Çabakçor çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olmuştur. Profesyonel müzik kariyerine ise üniversite döneminde adım atmıştır.

Günümüze kadar bir çok şehir ve ülkede performans sergileyen ünlü isim dj olarak kariyerini sürdürmekte, diğer bir yandan açmış olduğu youtube kanalı ile takipçilerine ve müzik severlere paylaşımlarını sürdürmektedir. Performans sergilediği bazı uluslararası şehirler (Londra, Miami, New York, Paris, Amsterdam, Barcelona, Varşova, Frankfurt, Balı, Singapur, Taipei, Sofya, Maldivler ve St. Petersburg vb.).

DJ olarak çalışmalar gerçekleştirmeden önce iyi bir müzik dinleyicisi olan Doğuş Çabakçor Lise döneminde içindeki hisleri müzik ile dışa vurduğunu ilerleyen süreçte ise DJ’liğin hayatına girdiğini belirtmiştir.

Doğuş Çabakçor evli mi? ailesi, eşi, çocukları;

Evli olan başarılı ismin eşi ise Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi olan ünlü iş adamı ve eğitimci Enver Yücel‘in kızı Begüm Yücel’dir. 12 Mayıs 2012 tarihinde evlenmiştir. Bu evliliğinden Aslan ve Kaplan isimlerinde iki oğlu vardır. Aslan Çabakçor 16 Ocak 2014 doğumlu, Kaplan Çabakçor ise 12 Eylül 2016 tarihinde dünyaya gelmiştir.


Sosyal medyada sadece müzikleri ile değil aile yaşantısı ile de büyük beğeni almaktadır. Eşini ilk kez ortak bir arkadaşının partisinde iken gördüğünü dile getirmiştir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Boğaz manzaralı bir evde oturan ünlü isim, DJ’liğin yanı sıra günümüzde ünlü markalarla pek çok iş birliği, marka elçiliği ve proje geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ticari işleri ve yatırımları ile de geleceğe yönelik planlamalarını sürdürmektedir.

Hangi takımı tutuyor? sorusunun cevabını ise resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Galatasaray diyebiliriz.

Son dönemlerin en başarılı dj’leri arasında yer alan Doğuş Çabakçor W Hotel İstanbul’un müzik direktörlüğü ve resident dj’liği. İstanbul Fashion Week organizasyonunda bir çok ünlü markanın müzik direktörlüğünü üstlenmiştir. 2011 ve 2012 yıllarında Milliyet tarafından 2 yıl üstüste İstanbul Gece hayatının en iyi Dj’i seçilmiştir. Yine 2012 yılının Temmuz ayında W Hotels & Burn Studios DJLab organizasyonunda seçilmiş olan uluslararası 6 kişiden ilk ve tek Türk olmuştur.

DJ’liğe profesyonel olarak 2008 yılının Kasım ayında başlamış, 2012 senesinde ünlü DJ David Guetta ve Nicky Romero ile Londra Olimpiyatları özel partisinde çalmıştır. Aynı sene dünya çapında gelecek vaadeden 7 DJ’den biri seçilmiş ve 16 ülkeye gitmiştir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 200bin civarındadır, youtube kanalında ki abone sayısı ise 232 B…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Doğuş Çabakçor
Gerçek adı: Doğuş Çabakçor
Doğum Tarihi: 05/03/1987 (33 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Begüm Yücel Çabakçor ile)
Boy: 1.79
Kilo: 75
Burç: Balık
Meslek: DJ
Doğum yeri: Ankara
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

473.830 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

416.040 kez okundu

3.

Beren Saat

415.300 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

357.489 kez okundu

5.

Tarık Akan

306.360 kez okundu

6.

Tarkan

252.150 kez okundu

7.

Volkan Demirel

235.909 kez okundu

8.

Emre Mor

211.237 kez okundu

9.

Ersay Üner

207.476 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

206.728 kez okundu