Doğan Keser

0

Doğan Keser katıldığı Survivor yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Doğan Keser İstanbul doğumludur. Profesyonel olarak futbol geçmişine sahiptir. Zeytinburspor takımı alt yapısında futbol’a başlamış A Takım formasını da profesyonel olarak giymiştir. Başka herhangi bir takımda forma giymediğini dile getirmiştir. Bir çok kaynakta boyu 1.64 cm, kilosu 61 olarak geçmekte, burcu ise ikizler’dir.

Vatani görevinin ardından ise serbest meslek ile iştigal oldu. Daha sonra abisi ile birlikte Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açarak iş hayatına atılmıştır. Son dönemde ise özellikle sosyal medya dünyasında ki başarıları ile adından söz ettirmeyi başarmış, videolar üretmiş ayrıca kendi adına bir de mizah sayfası bulunmaktadır.

Evli ve 1 kız babası olan ünlü ismin dogankesers ismi ile kullandığı instagram hesabında günümüz itibariyle 294bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Doğan Keser yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Survivor 2021 yarışmasında Yarışmada Aleyna Çalışkan, Sergen Bayar, Batuhan Karacakaya, Steven Salam ve Yunus Emre Karabacak gibi isimlerde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz