Doğa Lara Akkaya

Doğa Lara Akkaya rol aldığı Tozluyaka isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında hayranları bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Doğa Lara Akkaya Kimdir?

Doğa Lara Akkaya oyuncu olarak Trust Menajerlik bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. 2022 yılında rol aldığı Tozluyaka isimli dizi ile ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Doğa Lara Akkaya Boyu, Kilosu

Doğa Lara Akkaya 1.65 boyunda ve 54 kilodur. (Kesin bilgi olmadığını belirtelim bazı kaynaklardan edinilen bilgiye göre verilmiş bilgidir.)

Doğa Lara Akkaya Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Doğa Lara 22 yaşındadır. Doğum tarihi bir çok kaynakta 2002 olarak geçmektedir.

Tozluyaka isimli dizi de Duru karakteri için kamera karşısına geçen güzel isim resmi instagram hesabını @dogalaraakkayaa olarak kullanmaktadır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 97bin civarındadır.
Doğa Lara Akkaya
Araştırmalarımıza göre Helin isimli bir kedisi ve Ponyo isimli bir de köpeği bulunuyor. Ağlama Ben Ağlarım isimli şarkı ile hatırlanan genç sanatçı Can Ozan Özçelik’in şarkıyı Doğa Lara için yazdığı belirtiliyor. Günümüz itibariyle sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Tozluyaka dizisinde ayrıca Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, özgür Daniel Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler de rol almaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz