Doğa Karakaş

Doğa Karakaş Show Tv ekranlarında yayınlanan Yalancı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Genç oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Doğa Karakaş Kimdir? Nereli?

2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, Tiyatro Teras / Temel Oyunculuk Eğitimi Tiyatro Teras / Stanislavsky Metot Eğitimi almıştır. Ekran severlerin yakından tanıdığı başarılı oyuncu Cemrehan Karakaş ile kardeştir. Abisi ile arasında 9 yaş fark bulunmaktadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 senesinde rol aldığı Böyle Bitmesin isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Fatih karakterine hayat vermiştir. Dizilerin yanı tiyatro oyunlarında da sahne alan Karakaş, 2020 senesinde Yanlışlıklar Komedyası isimli tiyatro oyununda sahne almıştır.

Doğa Karakaş Oynadığı Diziler:

Böyle Bitmesin – (Fatih)
Çukur
4N1K
Yalancı – (Ayaz)

En son rol aldığı Yalancı isimli dizide Ozan Ayhan, Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ ve Fatih Berk Şahin gibi isimler de rol almıştır.

Eğitimi:

Tiyatro Teras / Temel Oyunculuk Eğitimi
Tiyatro Teras / Stanislavsky Metot Eğitimi

Resmi instagram hesabını @doga.karakas kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Maalesef henüz aslen nereli? ve sevgilisi varmı? varsa kimdir? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz