Dilşat Erdil

Dilşat Erdil ‘le Kendini Sev adlı program ile her cumartesi izleyenlerin karşısına çıkmaktadır. Başarıları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dilşat Erdil Kimdir? Nereli?

1990 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Erdil, aslen İzmir Konak doğumludur. Köklü bir ailenin evladıdır. Ünlü moda tasarımcısı Cemil İpekçi‘nin yeğenidir. Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ekonomi bölümünde yan Anadal yapmış, İtalya’da lüks marka yönetimi (luxury brand management) mastırı yapmıştır. Amerika’da ise bütünsel beslenme ve detoks eğitimi almıştır. Dilşat Erdil günümüzde ise dünyanın bir çok ülkesine kozmetik imalat ve marka yönetimi danışmanlığı hizmeti vermektedir. Diğer bir yandan, kendi dermokozmetik ve kozmetik markalarını kurmuştur.

Bir çok televizyon programına konuk olan Erdil Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan D. Erdille Kendini Sev isimli programı sunmaktadır. Ünlü isimlerin, sağlıklı beslenme ve detoks konusunda ilk başvurduğu isimlerden birisi’dir. Kozmetik sektörü başta olmak üzere sağlık ve güzellik alanında pek çok markanın aranan ismi’dir. Türkiye ‘ye sıvı detoksu tanıtan güzel isim, bir süre ünlülerin detoks danışmanlığını yapmış ve ardından çocukluk hayali olan kozmetik sektörüne atılmıştır.

Almış olduğu kiloları detoks ile veren Dilşat Erdil daha sonra beslenme eğitimi almıştır. Türkiye’nin ilk detoks markalarından biri olan Juitox’u kurmuştur. Aldığı ekonomi, lüks marka yönetimi ve bütünsel beslenme eğitimini kullanarak, dermokozmetik, kozmetik ve vitamin gibi kişisel bakım sektörünün önde gelen markalara ürün üretim ve marka danışmanlığı vermiştir. Başarısının sırrı çok çalışmak ve kendi kullanmadığı hiç bir ürünü kullanıcıya önermemek.

Dilşat Erdil Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 64, burcu ise aslan’dır. 1990 yılında dünyaya gelmiş ve 2021 yılı itibariyle yaşı 30’dur. Girişimci ve sunucu kimliğinin yanı sıra, sosyal medya fenomeni ve yazar olarak ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer almaktadır. Resmi instagram hesabını @dilsaterdil olarak kullanmakta günümüz itibariyle 1.8milyon civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz