Dilistan Balcı

Dilistan Balcı TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdenizin Kılıcı isimli dizi de Ayşe karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dilistan Balcı Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyuncu, sporcu ve antrenör kimlikleri ile tanınan Dilistan Balcı 2022 yılı itibariyle 32 yaşındadır. En son rol aldığı başarılı diziler ile adından söz ettiren Balcı, daha önce bir çok reklam çalışması için kamera karşısına geçmiştir.

Zen, Bayer, Danone, Pro Triple Zero, Ziraat Bankası, Hepsiburada, Elidor ve Molfix yer aldığı bazı kurumsal reklam çalışmaları olmuştur. TRT 1 ekranlarının başarılı projelerinden olan Alparslan Büyük Selçuklu (Kasırga Çiçeği) ve Barbaroslar Akdenizin Kılıca (Ayşe) isimli diziler de ise başarılı oyunculuk çalışmalarını sürdürmüştür.

Dilistan Balcı Boyu, Kilosu:

Güzel oyuncu Dilistan Balcı’nın boyu 1.67 cm, kilosu ise 56’dır. Resmi instagram hesabını @dilistanbalci kullanıcı ismi ile aktif olarak kullanmaktadır. Oyunculuk dışında CrossFit, motor sporları, at biniciliği ve daha bir çok spor dalı ile ilgilenmekte, eğitim vermekte, içerikler hazırlamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz