Dilara Aydın

Dilara Aydın hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? sevgilisi kim? eğitim durumu gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen Dilara Aydın aslen İzmir’lidir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı başarılı isim Youtube video kanalında genellikle makyaj, kişisel bakım, alışveriş, moda ve yemek ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 108bin civarında, youtube video kanalında ki abone sayısı ise 3,76 B civarındadır.

2019 yılında Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni yarışma Exatlon Challenge yarışmacıları arasına dahil olduğu açıklanmıştır. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Dilara Aydın’ın burcu oğlak’tır. En sevdiği youtuberlar arasında Berkcan Güven bulunmaktadır. Yaşantısını günümüzde İzmir’de sürdürmekte, Whooper isminde bir de kedisinin olduğu belirtilmektedir.


Çok pozitif bir insan olmadığını dile getiren Dilara Aydın, moralinin çok bozuk olduğu zaman yemek yediğini, yürüyüşe çıktığını ya da müzik dinlediğini belirtmiştir. Bazen de hiç bir şey yapmadan öylece oturup kendiliğinden geçmesini beklediğini açıklamıştır. Her ne kadar bugünü yaşamayı sevdiğini belirtsede her zaman bir gelecek kaygısına da sahiptir.

Vegan olamayacağını, ama vejeteryan olabileceğini et ve et ürünlerinden hoşlanmadığını, hareketli yaşamayı sevdiğini, enerjisi düşük, hayattan keyif almayı bilmeyen insanların hayatında yer alamayacağını dile getirmiştir.

Vücudunda bulunan tüm dövmelerin küçük te olsa birer anlamları olduğunu, evliliğe karşı olmadığını, saçlarına çok iyi baktığını, ayda iki kez Hindistan Cevizi yağı ve keratin bakımı yaptığını söylemiştir. Kulaklarında piercingleri vardır. Son olarak sevgilisi sık sık sosyal medya ve resmi instagram hesaplarından da birlikte resimlerini paylaştığı Sercan Cılız’dır. Maalesef henüz boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz