Didem Ruhi

Didem Ruhi Çok Güzel Hareketler (ÇGH) 2 bünyesinde oyuncu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

Didem Ruhi Kimdir? Aslen Nereli?

1991 doğumlu güzel isim Didem Ruhi oyuncu ve tiyatrocu’dur. Doğup büyüdüğü Ankara’da eğitim hayatını tamamlamıştır. Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazanmış ve oradan da 2016 senesinde başarı ile mezun olmuştur.

Üniversite eğitim hayatının ardından 2 yıl Ankara Devlet Tiyatrosu bünyesinde çeşitli oyunlarda sahne almıştır. Ayrıca özel tiyatrolarda da bazı oyunlarda yer almıştır.

2019 senesinde Ankara’dan İstanbul’a giden Didem Ruhi, Çok Güzel Hareketler (ÇGH) 2 oyuncu kadrosuna katılmış ve oyunculuk çalışmalarını bu ekip bünyesinde devam ettirmiştir. Icon Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Didem Ruhi Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Didem Ruhi’nin yaşı 30, burcu kova, boyu 1.65 cm, kilosu ise 53’dür. Resmi instagram hesabını @didolitaa kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 22bin civarındadır.

Talha Karcı ve Didem Ruhi Sevgilimi?

Resmi sosyal medya paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere uzun süredir başarılı oyuncu Talha Karcı ile sevgili olarak mutlu birlikteliği devam etmektedir.

Çok güzel bir sese sahip olan Didem Ruhi İngilizce’yi ana dili gibi bilmektedir. Geçmişte şarkı denemeleri de youtube video sitesinde yer almakta. Ayrıca ÇGH bünyesinde bazı oyunlarda da şarkılar seslendirmiş ekran severlerden tam not almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz