Devrim Özkan

1

Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizi de Songül Payaslı karakterini üstlenmiştir. Güzel oyuncunun rol aldığı diziler, filmler, yaşı vb. bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. 2017 yılından bu yana başarılı kariyerini sürdürmektedir. Muğla’da orta halli bir ailenin 2. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Kendisinden büyük bir ablası vardır, ablası bankacı, annesi ev hanımı, babası ise emekli kepçe operatörü’dür.

İlköğretim döneminde drama dersleri almıştır. Sürekli doğaçlama yaptıklarını, bir gün İlker isminde hocasının doğaçlamayı çok beğendiğini ve sen tiyatro yapmalısın dediğini dile getirmiştir. O dönemde judo yapan güzel isim Milli Judo’cu olduğunu ifade etmiştir.

Küçük yaşlardan itibaren spor ile ilgilenmiş, her zaman sporcu, yarışmacı ve antrenör olmak gibi planları olmuştur. Ancak Lise döneminde tiyatro yapmaya başlayınca, sahneye ait olduğunu hissederek güzel sanatlar okumaya karar vermiştir.
Devrim Özkan

Devrim Özkan Nereli?

Devrim Özkan aslen Muğla’lıdır. Muğla’da dünyaya gelen güzel isim günümüzde ise yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Devrim Özkan Boyu

Devrim Özkan 1.68 boyunda ve 52 kilodur. Başarılı oyuncu düzgün fiziği ve güzelliği ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip ettiği isimlerdendir.

Devrim Özkan Doğum Tarihi, Kaç Yaşında?

Devrim Özkan 25 yaşındadır. Doğum tarihi ise 2 Eylül 1998 olan güzel oyuncunun burcu başak.

Devrim Özkan Eğitimi

Devrim Özkan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümü mezunudur.

Devrim Özkan Sevgilisi

Devrim Özkan 2021 yılında yakışıklı oyuncu Halit Özgür Sarı ile birlikteliğini noktalamıştır. O dönemde oyuncu İlayda Alişan ve eski sevgilisi Halit Özgür Sarı’nın kendisini aldattığını açıklamıştır.

2022 yılında ise Galatasaray takımının Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile aşk yaşadığı belirtilmiş ancak doğrulanmamıştır.

Devrim Özkan Estetik

Devrim Özkan’ın estetiksiz hali gibi bir çok araştırma yapılıyor. Ancak eski hali veya estetik yaptırdığına dair hiç bir kaynak mevcut değildir. Doğal bir güzelliğe sahip olduğu belirtiliyor.

Devrim Özkan Oynadığı Diziler

Devrim Özkan 2022 yılında Hayat Bildiği Gibi Gelsin adlı dizi de rol almıştır. Dizide idealist polis Songül karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Ertan Saban, Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca ve Sanem Babi gibi isimler de rol almıştır.

Diğer rol aldığı diziler ise şu şekildedir. Şu ana kadar herhangi bir sinema projesinde rol almamıştır.

 • Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Polis Songül Payaslı) 2022
 • Hz. Mevlana (Efsun) 2021
 • Ramo (Nehir) 2020
 • Vuslat (Feride Çağlar) 2018
 • Rüya (İpek Giray) 2017
  Devrim Özkan
  Güzel oyuncu resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında @devrimozkan ‘ın takipçi sayısı 840bin civarındadır. Ayrıca @_devrimozkan kullanıcı ismi ile twitter hesabı da bulunuyor. Fotoğrafları ise galerimizde.

  Devrim Özkan Hakkında Gerçekler

 • 18 yaşında sadece bir sırt çantası ile tek başına İstanbul’a taşınmıştır.
 • İstanbul’a taşındığında 2 ay vapurlarda kalmış, tek bir kişiyi bile tanımadan hayallerinin peşinden koşmuştur.
 • İstanbul’a ilk geldiğinde bir kedi sahiplenip onunla büyüdüğünü belirtmiştir.
 • En çok izlemekten keyif aldığı diziler La Casa de Papel, Sense8, Black Mirror ve Supernatural adlı dizilerdir.
 • Dizi izlerken nadiren de olsa mısır yediğini, ama çok dikkatli bir izleyici olduğu için mümkün olduğunca ses çıkarmamaya, bir şey yememeye dikkat ettiğini belirtmiştir.

 • 1 Yorum

  Cevap Yaz

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen adınızı buraya giriniz