Derya Pınar Ak

1

Derya Pınar Ak Yan Oda isimli dizide Şelale karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Daha önce Atv ekranlarında yayınlanan Ah Canım Hayat ve Adım Farah isimli dizilerde de rol almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Derya Pınar Ak Kimdir?

2003 doğumlu güzel isim Derya Pınar oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, İcon Talent Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk kez kamera karşısına 2018 senesinde rol aldığı, diyalogsuz bir kısa film çalışması olan Cadı Üçlemesi adlı filmde ki ana karakter için geçmiştir.

Derya Pınar Ak Boyu, Kaç Yaşında?

Derya Pınar Ak 20 yaşında ve 1.64 cm boyundadır. Kilosu 46, burcu ise aslan’dır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @deryapinarak ‘tır. Günümüz itibariyle hesabında ki takipçi sayısı 848bin civarındadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Hükümsüzler ve Uzak Şehrin Masal’ı adlı dizilerde rol almıştır. 2021 ve 2022 yılında yayınlanan “Annemizi Saklarken” isimli dizide Hande Doğandemir’in canlandırdığı “Handan” karakterinin kızı Ela için kamera karşısına geçmiştir. En son Atv ekranlarında yayınlanan Ah Canım Hayat isimli dizi için kamera karşısına geçmiş ve dizi de Çiğdem karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca İlhan Şen, Beran Soysal, Ozan Yiğit, Zeynep Oymak, Onur Gözeten, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel, Muttalip Müjdeci ve Nimet İyigün gibi isimler de rol almıştır.

Yan Oda (Şelale)
Adım Farah (Gönül)
2022 – Ah Canım Hayat
2021 – Uzak Şehrin Masalı
2020 – Hükümsüzler
2018 – Cadı Üçlemesi (Film)
2019 – Kar ve Ayı (Film)

1 Yorum

  1. Kız Hristiyan herhalde Rabbim hidayet nasip etsin etmiyorsa da vardır bir bildiği her dine saygım sonsuz lakin en değerli ve müstesna din İslamdır elhamdülillah hakkını verenlerden olabilmek duasıyla ?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz