Derin Talu

0

Derin Talu son dönemlerde sıkça magazin gündeminde resimleri ve yaşı ile gündeme gelmektedir. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, annesi, babası ve özel yaşamı hakkında merak ettikleriniz nelerdir?

2003 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi ünlü sunucu, oyuncu Defne Samyeli‘dir. Babası ise Eren Talu’dur. Kendisinden 7 yaş büyük Deren Talu isminde bir ablası vardır. Çok küçük yaşlarda iken anne ve babası ayrılmıştır.

Annesi ve ablası gibi güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Derin Talu 15 yaşındadır. Boyu ve fiziği ile özellikle instagram hesabı üzerinden paylaştığı resimler nedeni ile sıkça yaşı merak konusu olmaktadır.

Günümüzde Lise eğitimini sürdüren Derin Talu, gelecek yıllarda annesi ve ablası gibi model ve oyuncu olabileceğini belirtmiştir. Son dönemde bir çok haber ve biyografi sitesinde ablası Deren Talu’nun biyografisi ile karıştırılıp, 1997 doğumlu olduğu yazmaktadır. Ayrıca eğitim için Amerika’ya gittiği, oyunculuk için eğitimini yarıda bıraktığı yazmaktadır. Ancak kendisi hala okumakta, 2003 doğumlu ve ablasından 7 yaş küçüktür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz