Deren Talu

0

Deren Talu her geçen gün güzelliği ve fiziği ile medya ve magazin gündeminin ilk sayfalarında sürekli olarak yer almaya devam ediyor. Moda ve oyunculuk dünyasının da sıkı takibi altında olan güzel isim Deren Talu hakkında bilinmeyenler. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, fiziki özellikleri. Tüm detayları ile.

1996 doğumlu Deren Talu Amerika’da dünyaya gelmiştir. Babası Eren Talu, annesi ise Türkiye’nin en güzel kadınlarından olan Defne Samyeli‘dir. Anne ve babası 2011 yılında boşanmışlardır. Derin isminde bir kardeşi vardır. Derin Talu’nun biyografisi için tıklayın!

Bir röportaj’da Amerika Las Vegas’ta doğduğunu belirten Deren Talu çocukluk yıllarının ise İstanbul Bebek’te geçtiğini açıklamıştır. İlkokul hayatı boyunca babaannesi, dedesi ve kuzenleri ile birlikte Boğaz’da güzel zamanlar geçirerek yetiştiğini belirtmiştir. Ayrıca Amerika’da kaldığı sürede oyunculuk ve mankenlik eğitimi de almıştır. Santa Monica College’da okuyup bir yandan NYFA’nin oyunculuk kursuna gitmiştir.

Deren Talu mankenlik ve eğitim hayatı;

İlk defilesini Atıl Kuloğlu defilesinde gerçekleştirmiş ve mankenlik ajansları ile yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Hem güzelliği, hem de fiziği ile magazin dünyasının gündemini oluşturan güzel isim, Lise eğitimini Enka Okullarında tamamlamıştır.

Ardından eğitimine Amerika’da devam etmiştir. 2017 yılında ise oyunculuk kariyeri için eğitimine ara vermiştir. Uzun yıllar yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmüş ve İstanbul’a dönüş yapmıştır.

Son dönemlerde film ve dizi yapımcılarının kıskacı altında olan Deren Talu ilerleyen dönemlerde bu sektörde oyuncu olarak yer alacakmı merak konusudur.

Estetik yaptırıp yaptırmadığı sıkça merak edilen bir konudur. Daha önce bir çok haber ve magazin sitesinde burun bölgesinden ufak bir operasyon geçirdiği belirtilmektedir.

Sevgilisi kimdir? sorusu ise 2018 yılında 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk’ün torunu Mehmet Korutürk ile birlikte görüntülenmesi ile çalkalanmıştır. Ancak bu birlikteliğin sürüp sürmediği bilinmemektedir.


Kendisi hakkında sevdiği huyları için sorulan soruya, güvenilir, kararlı ve dürüst olması olarak cevaplamıştır. Ayrıca yalan söyleyemediğini dile getirmiştir. Sevmedi huyları ise, huysuzluğu ve inatçılığı’dır. Üşengeç olduğunu da aktaran Talu, bazen sırf üşengeçliği yüzünden yemek yapmadığını ve aç kaldığını bir röportajında söylemiştir.

Deren Talu hakkında burcu, boyu ve kilosu sıkça merak edilmektedir.

Boyu 1.80 cm, kilosu ise 50’dir. Burcu ise Akrep’tir.

2018 yılı itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 151 Bin civarındadır. Son dönemlerde dizi ve film senaryoları okuyan güzel ismin yakın zamanda oyuncu olarak ekranlarda yer alacağı belirtilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz