Deniz Karasu

Deniz Karasu hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Deniz Karasu Akrep burcudur. İzmir doğumludur, boyu 1.62 cm, kilosu ise 48’dir. Üç lise değiştirmiştir. Alp Oğuz Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi ve son olarak Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi. İlk iki liseyi 9. sınıfta değiştirmiş, birisini sevmediği için, diğerini ise dil bölümü olmadığı için değiştirmiştir. Marika isminde bir kedisi vardır. Üç kardeştir, kendisinden büyük iki abisi vardır. Annesi öğretmen, babası ise Emlak işi ile uğraşmaktadır. Yaşantısını İzmir Karşıyaka Bostanlı da sürdürmektedir. Fotoğraf çekinmeyi çok sevmekte bir süre fotomodellik ile ilgilenmiştir. Uzun bir ilişkide aradığı üç şey sevgi, saygı ve sadakat. En sevdiği renk Kahverengi, en sevdiği yemek enginar, içecek su, en sevdiği tatlı starbucks’da bulunan Kahveli Pasta, meyveye ise erik olarak cevap vermiştir.


Youtube video kanalında yaptığı paylaşımlar ile ciddi bir abone sayısına sahip olan başarılı isim ilk videosunu ise 9 Nisan 2016 tarihinde yayınlamıştır. 2019 yılı itibariyle kanalında toplam 416 bin, instagram hesabında ise takipçi sayısı 158 bin civarındadır. Paylaşımlarını genellikle güzellik, yaşam tarzı ve moda vlogları üzerine sürdürmektedir. Bilindiği üzere bir sevgilisi var ve bekardır. İlk olarak 9 Eylül Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştır. Ancak okulu çok sevmediği ve uzak gelmesi sebebi ile okulu bırakmış ve tekrar sınava girmiştir. Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz