Deniz Gül Demirbilek

Deniz Gül Demirbilek hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Başarılı oyuncu Deniz Gül Demirbilek, 1 ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu oğlak burcudur. Asıl mesleği Psikolog olan oyuncu, İlkokul ve Ortaokulu İstanbul’da tamamlamış ve Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden eğitim almıştır.

Oyunculuk yapmanın sadece rol yapmak olmadığını, daha derin, daha içsel bir olgu olduğunu ifade eden başarılı isim, setlerden uzak kalmamaya çaba gösterirken hemde hastalarına yetişebilmeyi ilke edinmiştir. Demirbilek, önüne konan senaryoda kişiliklerin karakter analizlerini çok kolay yapabildiğinden canlandırmanın da kolay olduğunu ifade etmiştir. Şimdilerde ise tiyatrolarda oynayıp kendini geliştirmektedir.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Miraç Kaya’nın yaptığı; konusunun Samsun, Vezirköprü, Güldere köyünde geçtiği yaşanmış bir olaydan alıntı olan “KİKİ Lanet-i Cin” adlı korku filminde rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz