Deniz Görgülü

Deniz Görgülü mankenlik kariyerinin yanı sıra yeni dönemde oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? hangi dizilerde rol aldı? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılında dünyaya gelen güzel isim Deniz Görgülü aslen Bursa doğumludur. Boyu 1.73 cm olarak ajanslarda belirtilmektedir. Acıbadem Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü’nden mezun olmuştur.

Miss Turkey 2017 yarışması finalistleri arasında yer alan güzel isim günümüze kadar oyunculuk eğitimleri ve sahne çalışmalarında bulunmuştur.

Fotomodellik ve modelliğin yanı sıra günümüzde oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Deniz Görgülü oyunculuk eğitimleri;

Human Atölye – Temel Oyunculuk
Famelog Academy – Temel Oyunculuk ve Chubbuck Tekniği
Famelog Academy / Kamere Önü Oyunculuk Workshopu
Famelog Academy / Cevdet Mercan ile Sahne Çalışması

Güzel isim günümüzde başrollerini Jessica May ve yakışıklı oyuncu Hilmi Cem İntepe‘nin üstlendiği Maria ve Mustafa isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Zeyno karakterini canlandırmaktadır.

Maalesef henüz burcu, kilosu ve çok merak edilen sevgilisi var mı? varsa kim sorusunun cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Son olarak sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtebiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz