Deniz Bakacak

Deniz Bakacak 2022 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan O Kız isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Bakacak Kimdir?

Deniz Bakacak eğitim hayatının yanı sıra oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Geçmiş dönemlerde bir çok reklam film çalışmasında yer almıştır. 2022 yılında ise ilk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan O Kız isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Seda karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dizinin kadrosu da oldukça iddialıdır. Dizi de Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Münire Apaydın, Merve Polat, Nur Sürer, Selma Ergeç, Burcu Biricik ve Ayten Uncuoğlu gibi isimler de rol almıştır.
Deniz Bakacak

Deniz Bakacak Boyu, Kilosu

Deniz Bakacak 1.72 boyundadır. Kilosu ise 56’dır.

Deniz Bakacak Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Deniz Bakacak 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1998, doğum yeri ise İstanbul’dur.

Oyunculuk çalışmalarını Trust Menajerlik çatısı altında devam ettirmektedir.

Oynadığı Diziler:

Daha önce ufak tefek projelerde de yer alan güzel oyuncu profesyonel olarak, kadrosunun da iddialı olduğu O Kız adlı dizi de rol almış ve Seda karakterini canlandırmıştır.

O Kız (Seda)

Güzel isim resmi instagram hesabını @denizbakacakk kullanıcı ismi ile kullanıyor. Maalesef sevgilisi varmı? varsa kim? ve aslen nereli olduğu sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz