Deniz Ayaz

Deniz Ayaz Vatanım Sensin isimli dizi ile adından bir hayli söz ettirmiştir. Minik oyuncu hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oynadığı diziler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Ayaz Kimdir? Nereli?

Oyuncu ve tiyatrocu olarak çalışmalarını sürdüren Deniz Ayaz baba tarafından aslen Edirne’lidir. Ajans Erbulak Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuğu sürdürmektedir.

İngilizce eğitim alan Deniz, futbol ve basketbol oynamaktan büyük keyif almaktadır. Ayrıca yüzmek, kitap okumak, televizyon izlemek ve spor diğer hobileri arasında yer alıyor.

Deniz Ayaz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Deniz Ayaz 13 yaşında ve 1.50 cm boyundadır. Kilosu 45, göz rengi ela, ten rengi beyaz, burcu ise yengeç’tir. Resmi instagram hesabını @denizayazresmi kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

En son rol aldığı Vatanım Sensin isimli dizi ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha önce de diziler de rol almış, Bir Deli Rüzgar ve Darısı Başınıza isimli dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Ayrıca Ya Biterse klip çalışmasında da yer alan Deniz, tiyatro oyunlarında da sahne almakta, eğitim ile oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz