Demirhan Demircioğlu

0

Demirhan Demircioğlu Atv ekranlarında yayınlanan İçimizdeki Ateş isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında bir çok soru cevabını arıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Demirhan Demircioğlu Kimdir?

Oyuncu olarak çalışmalarını sürdüren Demirhan Demircioğlu 1993 yılında dünyaya gelmiştir.

Sinema, dizi ve reklam çalışmalarında yer alan Demircioğlu, ilk kamera önü deneyimini 2018 senesinde yer aldığı Fuse Tea adlı markanın reklam filmi çalışması ile gerçekleştirmiştir. Ynie aynı sene Vakıfbank reklam filminde de yer alarak tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Canan odacil ajans menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise daha önce rol aldığı Hekimoğlu adlı dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Kerem karakterine hayat vermiştir. 2022 yılında Atv ekranlarında yayınlanan İçimizdeki Ateş adlı diziye dahil olmuş ve Mert Karaman karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dizide ayrıca, Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Ceren Benderlioğlu, Gizem Arıkan ve Burak Sevinç gibi isimler de rol almıştır.

Demirhan Demircioğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Demirhan Demircioğlu 29 yaşında ve 1.82 cm boyundadır. Resmi instagram hesabını @demirhan.demircioglu olarak kullanmaktadır. Maalesef sevgilisi varmı? varsa kim sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz