Demir Bayram

0

Demir Bayram rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? doğum tarihi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bir çok reklam ve dizi çalışmalarında yer almıştır. Oyunculuk kariyerine Yusuf Güneygün Ajansı’na bağlı olarak devam etmektedir. İlk kez Maxx Royal Resort Oteller’in fotoğraf çekimleri daha sonra da LCWaikiki katalog çekimlerinde yer almıştır. Model olarak yer aldığı bu projeler ile dikkatleri üzerine çekmiş ardından dizilerde boy göstermeye başlamıştır.

Demir Bayram oyunculuk kariyeri;

Star Tv ekranlarında yayınlan Babil isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve usta oyuncu Halit Ergenç’in canlandırdığı İrfan karakterinin çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Babil, Ay Yapım imzalı dizinin ilk bölümü 17 Ocak 2020 tarihinde yayımlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstlenmiştir. Daha sonra 2020 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çocukluk isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Canberk karakterine hayat vermiştir.

Demir Bayram Golfçü, model ve oyuncu kimliğinin yanı sıra tüm sporlar ile de ilgilenmektedir. Boyu, kilosu, doğum tarihi, burcu vb. bilgilerine ulaşıldığında sayfa tekrar güncellenecektir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz