Damla Kalaycık

Damla Kalaycık sosyal medya ve moda dünyasında sıkı bir takipçi sayısına sahiptir. Genellikle giyim tarzı ve aksesuar seçimleri ile ilgi ile takip edilmektedir. Hakkında hayranları kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, gibi bir çok sorunun cevabını merak etmekte. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılında dünyaya gelen Damla Kalaycık aslen Çanakkale’nin Biga İlçesi nüfusuna kayıtlıdır ve Biga doğumludur. Boyu 1.68 cm, kilosu 57, burcu ise terazi’dir.

Doğup büyüdüğü Biga’da, Biga Atatürk Anadolu Lisesi’ni tamamlamış ardından, 2019 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Arkadaşlarınında tavsiyesi üzerine moda blogu yazmaya başlayan Damla Kalaycık uzun süredir ise yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Genellikle dalgalı saçları, salaş tarz ve topuklu ayakkabı giymeyi tercih etmekte, sanat ile ilgilenmekte, yağlı boya tablo çalışmaları yapmaktadır.

Moda ve lifestyle tarzında içerikler üreten ünlü isim sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı, 256bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 100 B… 29 Haziran 2012 tarihinde Youtube’a katılmıştır.

Damla Kalaycık soru cevap;

Hem günlük giyim kombinleri, hem giyim tarzı, hem aksesuar tercihleri hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hayranları tarafından ilgi ile takip edilmektedir. En sevdiği aksesuar babaannesinin kendisine hediye ettiği kolye’dir, kolye’de minik bir damla olduğunu belirtmiştir. En sevdiği yabancı ülke İtalya’dır, 2017 yılında iki hafta kadar İtalya’da kalmıştır. En sevdiği yemek zeytinyağlı taze fasulye, yanında ezine peyniri ve domates.

İngilizce bilmekte, ikinci dil olarak Almanca öğrenmek istemektedir. Genellikle Zara mağazasından alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Okul döneminde yakın olduğu için İstinye Park’a alışveriş için gittiğini öncesinde ise Cevahir AVM’de de alışveriş yaptığını dile getirmiştir.

Benimle Hazırlan, Kozmetik, film, kitap önerileri, gezi, stil, tarz, favori makyaj markaları, alışveriş, saç ve parfüm gibi bir çok konu hakkında video paylaşımları yapmaktadır. En çok istediği şeylerden birisi dünyayı gezmek ve Güney Afrika’ya gitmek.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz