Cumali Lavent

Cumali Lavent Fox Tv de yayınlanan Taçsız Prenses isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oynadığı sinema ve diziler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Cumali Lavent Kimdir?

Cumali Lavent Ortaokul tahsilinin yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Layla Şirin Oyunculuk Ajansı bünyesinde kariyerine devam eden Cumali rol aldığı sinema ve diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Cumali Lavent Kaç Yaşında

Cumali Lavent 12 yaşındadır. Doğum tarihi 2011. Ancak henüz doğum yeri ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Taçsız Prenses isimli diziye dahil olmuştur. Dizi de ayrıca Eylül Şenocak, İsmail Hacıoğlu, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin ve Merve Bulut gibi isimler de rol almıştır.

İlk sinema oyunculuk deneyimini ise başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği ve Selen Öztürk, Turgay Tanülkü, Ersin Arıcı ve Emir Ali Doğrul gibi isimlerin rol aldığı Kağıttan Hayatlar adlı sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. Taçsız Prenses öncesinde ise Destan ve Modern Kadın isimli diziler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @cumalilavent34 ‘dür.

Oynadığı Diziler:

Taçsız Prenses (2022)
Destan (2021)
Modern Kadın (2021)

Sinema Filmi:

Güneşin Altında (2022)
Kağıttan Hayatlar (2020)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz