Cuma Ali Bektaş

Cuma Ali Bektaş hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? hayatı geçirdiği projeler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1976 yılında dünyaya gelen Cuma Ali Bektaş aslen Diyarbakır’lıdır ve Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü memleketinde tamamlamıştır. Eğitim döneminde aile şirketi olan Bektaş İnşaat bünyesinde ise çalışma hayatını sürdürmüştür.

2005 senesinde Bektaş İnşaat’ın Yönetim kadrosunda yer almaya başlamış, bir yıl sonra ise Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını devam ettirmiştir.

Babası şirketin kurucusu Fikri Bektaş’tır. Babasından devraldığı şirketi teknolojiye ve hayat şartlarına uyum sağlayarak kurumsal bir kimlik kazandırmış ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır. Bugüne kadar 17 farklı projede yer almış toplam büyüklükleri 1 Milyar Türk Lirası’na eş değer projeleri hayata geçirmiştir. Hacı Bektaş Sitesi, Gaziantep Şahinbey T.A.İ, Diyarbakır Mardin Yolu, Bektaş Köprüsü, Bektaş Diamond, Bektaş Diamond City 2, Bektaş 5 ve Vadi İzmit Kocaeli projeleri bunlardan bazılarıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz