Cristina Elif Boboc

Cristina Elif Boboc hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Mart ayında dünyaya gelmiştir. Bazı kaynaklarda belirtildiği üzere Müslüman olduktan sonra Elif ismini aldığı, aslen ise Moldova’lı olduğu belirtilmektedir. Henüz doğum yeri ile ilgili bilgiye ulaşılamamıştır. Burcu balık, boyu ise 1.58 cm’dir.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Elif Boboc Inluencer, girişimci, youtuber ve fenomen kimliği ile ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Kendi kurmuş olduğu Fruitto.co markası ile kişiselleştirilmiş hediye seçeneklerini tüketici ile buluşturmaktadır.
Cristina Elif Boboc evli mi? eşi kim?
25 Ağustos 2017 tarihinde nişanlanmış ve Youtube kanalında nişanlandığını açıklamıştır. Daha sonra 28 Temmuz 2019 tarihinde ise Grand Hyatt İstanbul’da Dani Feldman ile dünya evine girmiştir. Balayını Phuket’de geçirmiştir.

İnstagram hesabı’nı elifbbc ismi ile kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 338bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 70 B…


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz