Corentin Huard

Corentin Huard dünyanın en başarılı erkek modelleri arasında gösterilmektedir. Hayranları ise genellikle Huard’in aslen nereli? boyu, kilosu kaç? sevgilisi var mı? gibi sorularının cevaplarını merak ediyor. Kısaca modellik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Aralık ayında dünyaya gelen yakışıklı isim Fransa doğumludur. Yaşantısını yine doğup büyüdüğü ülke Fransa’nın Bordeaux Şehri’nde sürdürmüştür. Boyu 1.88 cm, kilosu 80, burcu ise oğlak’tır. Kendisinden küçük bir erkek kardeşi vardır.

2014 yılından bu yana uluslararası model olan Corentin, dünya çapında birçok prestijli ajans tarafından temsil edilmektedir. Lisans derecesini kazandıktan sonra 2017 yılında Paris’e taşınmış, Klixs Jeans, Calvin Klein, Armani, Dolce Gabbana vb. markalar için katalog ve kampanya ve podyumlarda yer almıştır.

Uzun boyu, düzgün fiziği ve atletik vücudu ile podyumlarının aranan isimlerinden biri haline gelen Huard, profesyonel olarak kariyerine 2013 yılında adım atmıştır. İlk olarak Major Model Management ve Scouting One bünyesinde çalışmaya başlamış daha sonra bir çok profesyonel ajans ile iş birliği yapmıştır.

Corentin Huard sosyal medya hesapları;

Başarılı isim sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 762bin civarındadır. Ayrıca çok aktif olarak kullanmasada kendi ismi ile bir youtube kanalı bulunmakta, bu kanalında ki abone sayısı ise 13,1 B civarında..

Sevgilisi var mı? varsa kim?

Bir dönem kendisi gibi ünlü bir model olan güzel isim Priscilla Mezzadri ile sevgili oldukları bilinmektedir. Ancak çift ayrılmıştır. Daha sonra ise magazin gündeminde herhangi bir birlikteliği ile gündeme gelmemiştir.

Corentin film yapımına tutkulu bir isimdir, son dönemlerde farklı markalar, oteller ve turizm ofislerinde kendi şirketini kuracağı belirtilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz