Çınar Yükçeker

0

Çınar Yükçeker rol aldığı Ateş Kuşları, Destan ve daha bir çok başarılı proje ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Minik oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Çınar Yükçeker Kimdir?

Çınar Yükçeker Ortaokul eğitiminin yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmekte, sinema ve diziler de rol almaktadır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 senesinde, henüz 7 yaşındayken Kalbimin Sultanı isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve kısa süre içinde tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle rol aldığı Destan adlı dizi de canlandırdığı karakter ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır.

Çınar Yükçeker Nereli?

Çınar Yükçeker doğma büyüme aslen İstanbul’lu, ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Çınar Yükçeker Kaç Yaşında?

Çınar Yükçeker 12 yaşındadır. Doğum tarihi ise 2011.
cinar yukceker56

Çınar Yükçeker Oynadığı Diziler

Çınar Yükçeker Atv ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve Yakup karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dizi de ayrıca İlayda Alişan, Hande Soral, Görkem Sevindik, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Ozan Ağaç, Hilal Uysun, Boncuk Yılmaz, Yeşim Dalgıçer, Kaan Sevi, Almina Abay, Fatih Fuat Odabaşı, Berke Obuz, Görken Doğan, Umut Ege Baştemur ve Umut İnan gibi isimler de rol almıştır.

Ateş Kuşları (2022) (Yakup)
Destan (2021) (Batuga)
Kırmızı Oda (Mehmet) (2020)
Kalbimin Sultanı (2018)
Vatanım Sensin (2018)

Minik oyuncu ayrıca günümüze kadar bir çok reklam film çalışmasında da yer almıştır.

Çınar Yükçeker Oynadığı Sinema Film:

Prestij Meselesi (2022)
Şöhretler Okulu Yarışıyor
Bugün Değil Yarın

Minik oyuncunun resmi instagram hesabı @cinaryukcekerofficial ‘dır. Günümüz itibariyle 14,1bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz