Çılgın Dondurmacı

0

Çılgın Dondurmacı son dönemde sosyal medya dünyasının dikkatini bir hayli üzerine çekmiş durumda. Dondurmacı olarak iş hayatını sürdürmesinin yanı sıra birbirinden güzel eğlenceli video paylaşımları ile ünlenen başarılı isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çılgın Dondurmacı Kimdir?

Çılgın Dondurmacı olarak tanınan Mehmet Dinç yaşantısını Hatay’da sürdürmektedir. Kahramanmaraş Dondurmacısı olarak iş hayatını, çalışmalarını sürdürmektedir. Son dönemde instagram, youtube ve tiktok üzerinden yapılan paylaşımlar ile ünü tüm dünyaya yayılmış durumda. Kendisine gelen müşterilerine bir yandan lezzetli dondurmalarını ikram ediyor, bir yandan da karşılıklı olarak kendine has dans tarzı ile eğlenceli dakikaların yaşanmasını neden oluyor.

16 yaşında iken Kıbrıs’ta inşaatlarda çalışmaya başlamış bir yandan da dans etmeye merak sarmıştır. O günlerde pek fazla dikkate alınmamış, ancak sosyal medyanın gücü onu bugünkü şöhrete ulaştırmıştır. 2005 senesinde ise Antakya da pastane de çalışmaya başlamış, çalıştığı pastanede de zaman zaman dans etmiştir. Tüm dünyada ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Özellikle turizm cenneti olan Antalya’da turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Çılgın Dondurmacı Nereli?

Çılgın Dondurmacı Hatay’lıdır. Aslen Hatay Antakya nüfusuna kayıtlıdır.
cilgin dondurmaci1 1

Çılgın Dondurmacı Gerçek İsmi Nedir?

Çılgın Dondurmacı’nan gerçek ismi Mehmet Dinç’tir. Günümüzde yaşantısını Antalya’da sürdürmektedir. Geçmiş yıllarda pastane ve inşaat gibi bir çok sektörde iş hayatını sürdürmüş daha sonra iş hayatını dondurmacı olarak sürdürmeye karar vermiştir. Onu diğer dondurmacılardan farklı kılan ise eğlenceli kişiliği ve dondurma satışı esnasında yaptığı danslar diyebiliriz.

Çılgın Dondurmacı Yeri Nerede?

Çılgın Dondurmacı’nın özellikle birbirinden eğlenceli videoların yayılmasından sonra bir çok hayranı yerinin nerede olduğunu merak etmiştir. Belki meraktan, belki de gidip birebir bu eğlenceli dakikalar şahit olmak istemektendir bilinmez ama. Yeri gitmek ve görmek isteyenler için Antalya’nın Lara İlçesinde bulunuyor. Tam açık adres olarak ise Antalya, Lara İlçesi Akkapark Alışveriş Merkezi’nin hemen önü. Antalya İli merkezine ise yaklaşık 12 km. mesafede yer alıyor.

Ünlü Maraş dondurması ile müziği ve dansı buluşturan Mehmet Dinç her geçen gün ününe ün katmaya devam ediyor. Sosyal Medya hesapları ise her geçen gün katlanarak takipçi sayılarını arttırmaktadır.

Çılgın Dondurmacı Eğitimi, Ne Mezunu?

Çılgın Dondurmacı (Mehmet Dinç) 2004 senesinde Mustafa Kemal Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü mezunudur.
cilgin dondurmaci3 1
Sosyal Medya Hesapları:

Tiktok Hesabı: @cilgindondurmaci_ 18.6M takipçi.
İnstagram Hesabı: @cilgin_dondurmaci 118bin takipçi.
Youtube Video Kanalı: @ÇılgınDondurmacı 3,3Milyon abone.

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise dans ederken çalan Arapça şarkının isminin ne olduğudur. Videolarda çalan şarkının adı “Hamada Nashawaty – Shakle Habetek” dir. Ayrıca 2021 yılında Youtube video kanalında da yayınladığı ve kendisinin seslendirdiği Kalbimsin isimli şarkının videosu büyük beğeni kazanmıştır.

Çılgın Dondurmacı Boyu, Kaç Yaşında?

Çılgın Dondurmacı 41 yaşında ve 1.83 boyundadır. Doğum tarihi 1982’dir.

Bulamam Senden Başka isimli şarkının video klip çalışması.

cilgin dondurmaci23

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz