Cihan Şimşek

2

Cihan Şimşek Kardeşlerim isimli dizi de Oğulcan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Cihan Şimşek Kimdir?

Cihan Şimşek oyuncu, tiyatrocu. Kendisinden küçük iki kız kardeşi vardır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2007 senesinde rol aldığı Bez Bebek isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizi de Selim karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Cihan Şimşek Nereli?

Cihan Şimşek Almanya doğumludur. Almanya’nın Bad Säckingen şehrinde doğmuştur. Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Cihan Şimşek Boyu Kaç Yaşında?

Cihan Şimşek 30 yaşında ve 1.73 boyundadır. Doğum tarihi 6 Ağustos 1992, burcu ise aslan’dır.

Günümüze kadar Paşabahçe, Krispiy Eti Cin ve Haribo dahil bir çok ünlü markanın reklam çalışmalarında boy göstermiştir.

Cihan Şimşek Oynadığı Diziler

Cihan Şimşek Kardeşlerim adlı dizi de Oğulcan karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Yiğit Koçak, Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Melis Minkari, Halit Özgür Sarı, Recep Usta, Çağla Şimşek ve Recep Usta gibi isimler de rol almıştır.

Rol aldığı diğer diziler ise Bez Bebek, Adanalı, Canımın İçi, Merhaba Hayat, Zil Çalınca, Beni Böyle Sev, 4N1K İlk Aşk, Bir Yastıkta, Medcezir, Hanım Köylü ve Kardeşlerim.

Cihan Şimşek Sevgilisi Kim?

Cihan Şimşek evlimi? sevgilisi kim? gibi bir çok soru ile araştırılmaktadır. 2021 yılında evlenme kararı alan yakışıklı oyuncu 30 Aralık 2022 tarihinde sosyal medya hesabından eveti kaptım paylaşımında bulunmuştur. Sevgilisi Sinem Şimşek’e evlenme teklifi yapan başarılı oyuncu, takipçileri ile onları resimlerle paylaşımda bulunmuştur.

Resmi instagram hesabı @tcihansimsek ‘tir. Gün içinde en fazla kullandığı kelime günaydın ve iyi akşamlar. En çok nerene iltifat alıyorsun sorusuna burnuma diye cevap vermiştir.

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. En fazla keyif aldığı şey Şükrü Saraçoğlu stadına gidip Fenerbahçe maçlarını izlemektir ve bundan asla vazgeçemeyeceğini dile getirmiştir. Dinlemekten hiç sıkılmadığı şarkı minnet eyleme şarkısıdır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz