Cihan Şensözlü

Cihan Şensözlü özellikle son dönemde Youtube kanalı ile dikkatleri üzerine çeken isimlerdendir. Sosyal medya dışında da ciddi bir hayran kitlesine ve sağlam bir kariyere sahiptir.

Maalesef hakkında aslen nereli olduğu? doğum yeri, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Peki kimdir? sorusunun cevabını ise resmi instagram hesabında kendisinin de belirttiği üzere Gazeteci, Hürriyet Kelebek köşe yazarı. Youtuber, Sanane Cihanna, Halkla İlişkiler, Etkinlik Planlayıcı ve Trend Belirleyici olarak tanımlayabiliriz.

Türkiye’nin ilk parti vizörü Cihan Şensözlü İstanbul gece hayatının nabzını tutan isimlerin başında yer almaktadır. Kariyerine ilk başlarda ünlü bir otel’de stajyer olarak başlamış, 7 yıllık bir turizm tecrübesi yaşamış daha sonra işinden satış müdürü olarak ayrılmaya karar vermiştir.

2015 senesinde İstanbul Etiler’de Layka isimli gece kulübünü açmış, kendi doğum gününü de orada kutlamıştır. Bazı verdiği röportajlarda takipçisi olduğu tek marka cekette Balmain olduğunu başka marka saplantılarının olmadığını belirtmiştir. Ayrıca H&M, Zara ve Coast da beğendiği diğer markalardır.

Hayatında en keyif aldığı şey seyahat etmek ve pilates yapmaktadır. Cihan Şensözlü geçmiş yıllarda verdiği partiler ile başarılı bir kariyer yapmıştır. Türkiye’de ilk kez verilen ödül olan, Yılın en iyi partisi ödülü’nü kazanan isim olmuştur. Ödülü ise ünlü sanatçı Ajda Pekkan‘ın elinden almıştır.

Cihan Şensözlü Sanane Cihanna kanalı;

Sanane Cihanna isimli youtube kanalında bir çok ünlü ismi konuk etmiştir. Konuk olarak katılan bazı ünlüler ise Öykü Çelik, İrem Derici, Merve Boluğur, Doğuş Çabakçor, Ayşe Hatun Önal, Şeyma Subaşı, Gülben Ergen, Gonca Vuslateri, Selin Ciğerci, Deniz Akkaya, Ebru Şancı, Berk Atan, Hakan Akkaya, Murat Dalkılıç, Demet Akalın, Sonar Sarıkabadayı, Fatih Ürek, Aslışah Alkoçlar ve Özge Ulusoy.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz