Çiğdem Günal

Çiğdem Günal sunduğu programlar ile televizyon ekranlarında merak edilen isim olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilenler, sosyal medya hesapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çiğdem Günal Kimdir?

Çiğdem Günal sunucu, haber spikeri, muhabir, editör. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Ayrıca yine aynı üniversite’de İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Dialog Anlatım ve İletişim merkezi bünyesinde diksiyon ve spikerlik eğitimleri almıştır.

Çiğdem Günal Nereli?

Çiğdem Günal aslen Bursa’lıdır. Ancak İstanbul doğumludur.

Çiğdem Günal Boyu, Kaç Yaşında?

Çiğdem Günal 36 yaşında ve 1.71 boyundadır. Doğum tarihi 19 Temmuz 1987, burcu yengeç, doğum yeri İstanbul.

Çiğdem Günal Evlimi? Eşi Kim?

Çiğdem Günal evlidir. Eşi Katar asıllıdır. Ancak eşi hakkında detaylı bilgilere ulaşılamamıştır.
cigdem gunal6 jpg
Kısaca Çalışma Hayatı:

Geçmiş dönemlerde bankacılık ve kabin memurluğu gibi işlerde çalışmış ancak her zaman sunuculuk mesleği yapmak istediğini dile getirmiştir. BJK Tv’de staj yaparak çalışma hayatına başlayan güzel isim 2020 senesinde Tİvibu Spor’a transfer olmuştur. Bir süre 3 yıl kadar Katar’a giderek Katar’da yaşamıştır. Eşinin de Katar’da yaşadığını bir süre eşinin yanına gittiğini ve eşinin Katar asıllı olduğunu belirtmiştir.

2022 yılında İş, sanat, spor, siyaset ve televizyon dünyasının en başarılı isimleri ‘Zamanın En İyisi’ Ödülleri’nde bir araya gelmiştir. Günal ise ‘Yılın En İyi Kadın Spor Spikeri’ ödülünü almıştır. Daha önce 2021 yılında da aldığı ödüller ile dikkat çeken Günal, aldığı ödüllerin başarısını Tivibu’da oluşan kolej havasına bağlamıştır.

Boş zamanlarında sık sık spor yapmakta, özellikle tenis sporu ile ilgili bir isimdir. 2023 yılının Nisan ayında Akatlar Kültür Merkezi’nde Altın Yonca Ödül törenini sunmuştur. Özellikle yaptığı bir birinden ünlü isimlerle röportajları büyük ses getirmiştir. İlk röportajını ise Mustafa Denizli ile gerçekleştirmiştir.

Resmi instagram hesabı @cigdem_gunal resmi twitter hesabı ise @cigdemmgunal ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz