Ceren Yıldırım

0

Ceren Yıldırım Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu dizinin ardından ekran severler tarafından merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilen sorulara cevaplar, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ceren Yıldırım Kimdir?

Ceren Yıldırım oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Trust Oyunculuk Menajerlik ile çalışan güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Ceren Yıldırım Kaç Yaşında?

Ceren Yıldırım 26 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Temmuz 1995, burcu ise yengeç’tir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu resmi instagram hesabını @1cerennyildirim isimli kullanıcı adı ile aktif olarak kullanmakta. Bekar mı? evlimi? sorularının cevabı bilindiği kadarı ile bekar ancak nişanlıdır. Resmi instagram hesabı üzerinden 15 Ağustos 2020 tarihinde nişanı ile ilgili resim ve paylaşımda bulunmuştur.
ceren yildirim5
Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D’de yayınlanan Seversin adlı dizi ile yaşamıştır. Dizi de Zeynep karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Seversin isimli dizi de ayrıca, Zeynep Kandonde, Nergis Kumbasar, Burak Yörük, İlayda Alişan, Yağmur Gurur, Ceren Taşçı, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Halil İbrahim Kurum ve Ozan Dağgez gibi isimler de rol almıştır.
ceren yildirim4

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz