Ceren Yalazoğlu

Ceren Yalazoğlu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? eşi kim? oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Ceren Yalazoğlu kova burcudur. Boyu 1.67 cm, kilosu ise 56’dır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara doğumlu olan Yalazoğlu uzun süre sonra rol aldığı dizi sonrasında doğduğu şehir Ankara’ya yerleşmiştir. Ankara’da en çok çocukluk yıllarının geçtiği, Kuğulu Park ve çevresinde dolaşmak’tan keyif aldığını belirtmiştir.

Türkiye’nin en uzun süre yayınlanan ve izlenen dizilerinden Beni Affe isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isim dizide Kader karakterini canlandırmıştır.

Ceren Yalazoğlu Evli mi? eşi kim?

2013 yılında yakışıklı oyuncu Osman Karakoç ile evlenmiştir. Düğün Ankara’da Pool Pub’ta gerçekleşmiş, mutlu günü için davetliler arasında oynadıkları dizilerdeki rol arkadaşları ve yakınları yer almıştır. Nikah şahitliğini ise rol arkadaşı oyuncu Şeyma Korkmaz ve yapımcı Mehmet Erişdi üstlenmiştir. Düğüne ayrıca, Sabri Özmener, Mithat Erdemli ve eşi Derya hanım, Cüneyt Mete, Faruk ve Füsun Günuğur çifti, İnanç Konukçu, Seda Bakan, Didem Özkavukçu, Gülşah Çomoğlu, Ayfer Dündar, Gürsan Piri Onurlu, Damla Kaya gibi televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü isimleri katılmıştır.

Hayatta en çok istediği şeylerden bir tanesi, çok iyi paralar kazandıktan sonra hayvanlar için barınaklar yapmaktır. Okumaktan büyük keyif aldığı kitap ise Tanrılar Okulu isimli kitaptır. Yoga ile çok ilgili olan güzel oyuncu’nun en sevdiği renk ise turuncudur. Kendisini çok çok yüksek enerjili, sakinlik ve zaman zaman da kırılgan olarak tanımlamaktadır.

Fransa’nın Lyon şehrinde düzenlenmiş olan, 9. Festiculture etkinliğinde En Sevilenler ödülünü alan isim olmuştur. 2019 yılında ise Uluslararası bir kozmetik firması olan Sinosha Kozmetik ile marka yüzü anlaşması yapmıştır.

Resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan isim sık sık eşi ile birlikte fotoğraflarını paylaşmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 316bin civarındadır. Renda Güner Menajerlik & Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz