Cenk Özveren

0
Cenk Özveren

Cenk Özveren müzik dünyasının yakından tanıdığı isimlerdendir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cenk Özveren Kimdir?

Cenk Özveren sosyal medya ve müzik dünyasında yaptıklarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. 16 Ekim 1972 tarihinde dünyaya gelen Cenk Özveren İstanbul doğumludur.

Eğitimi: İstanbul Teknik Üniversitesi

1986 yıllarından bu yana müzikle devam eden Cenk Özveren çeşitli sosyal medya platformlarından bilgi ve deneyimlerini kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. 90’lı yıllarda Gece Uçuşu olarak kurduğu müzik grubuyla pek çok ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Bir dönem Yurdaer Müzik okulunda 7 yıl Zafer Doğulu ile çalışıp müzik eğitmenliği yaptı.

Şimdi ise 2018 yılında kurmuş olduğu Derin Mevzu adlı müzik grubuyla birçok başarılı işe imza atmaya devam ediyor. 2018 senesinden bu yana sosyal medya’da içerik üretmekte olan ünlü isim yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.
Cenk Özveren

Cenk Özveren Nereli?

Cenk Özveren aslen ve doğma büyüme İstanbul’ludur.

Cenk Özveren Boyu, Kaç Yaşında?

Cenk Özveren 50 yaşında ve 1.72 boyundadır. Burcu terazi, kilosu ise 65’dir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @cnkozvrn ‘dir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 23.6bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz