Cemre Özşişman

Cemre Özşişman Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi de Emine karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cemre Özşişman Kimdir?

Cemre Özşişman sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olan güzel isim bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre aslen İzmir, Urla’lıdır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2022 senesinde Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Emine karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Duy Beni adlı dizi de ayrıca, Berk Hakman, Rabia Soytürk, Dilara Sümbül, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Şevval Aldırmaz, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmine Simin Berkiş ve Yeliz Akay gibi isimler de rol almıştır.
cemre ozsisman5
Günfer Günaydın Oyunculuk – Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Tam ismi Lydia Cemre Özşişman’dır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @lydiacemre ‘dir. Günümüz itibariyle 2bin civarında takipçisi bulunuyor. Facebook hesabı kullanıcı ismi ise @cemrelydia .

Maalesef henüz boyu, kilosu, kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz