Cemre Kurum

Cemre Kurum rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? hangi dizilerde rol aldı? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Ocak ayında Adana’da dünyaya gelmiş, aslen de Adana’lıdır. Günümüzde eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde devam ettirmektedir. Güzel isim ilk oyunculuk deneyimini 2017 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Bu dizide Nurseli İdiz, Barış Arda Hacıoğlu ve Sezgi Sena Akay gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

2018 yılında Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi adlı sinema filminde rol aldı. Yine aynı senede Youtube üzerinden yayınlanmış olan G.İ.F. İnternet Dizisi Bir Yaz Hikayesi’nin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Cemre Kurum sevgilisi kim?

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgili var mı? varsa kim? 2019 yılında Atakan Özyurt ile ilişkili olduğunu doğrulamıştır. Sevgilisi Atakan Özyurt ise sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Kafalar Grubu’nda yaptıkları paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isimdir. Mayıs ayından beri mutlu birliktelikleri devam etmekte, ayrıca sosyal medya hesaplarından da birlikte çekilmiş olan resimlerini takipçileri ile paylaşarak mutluluklarını gözler önüne sermektedir.

Cemre Kurum ‘un 2019 yılı itibariyle sosyal medya hesabı İnstagram’da takipçi sayısı 40,1bin ‘dir. Twitter da ise 2000 e yakın takipçi sayısına sahiptir.

Cemre Kurum oğlak burcu’dur, maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere henüz ulaşılamamıştır. Yaşantısını eğitimi nedeni ile bulunduğu İstanbul’da sürdürmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz