Cemal Can Canseven

2

Cemal Can Canseven Star Tv ekranlarında yayınlanan Patlat Kazan isimli yarışma programını sunmaktadır. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Cemal Can Canseven Kimdir?

Cemal Can Canseven sunucu, yarışmacı, dj, Influencer, model, fenomen. Son yıllarda ülkemizde Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan başarılı yarışma programlarından olan Survivor yarışması ile tanınmıştır.

Cemal Can Canseven Nereli?

Cemal Can Canseven İzmir doğumludur. Anne tarafından aslen Rize, baba tarafından ise aslen Selanik Göçmeni’dir.

Cemal Can Canseven Boyu, Kilosu:

Cemal Can Canseven 1.86 boyunda ve 82 kilodur.

Cemal Can Canseven Kaç Yaşında?

Cemal Can Canseven 28 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Mayıs 1995 burcu ise ikizler’dir.
Cemal Can Canseven3 jpg
Kısaca Eğitimi, Hayatı:

İstanbul’a üniversiteye okumak için gelmiş ve Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Ancak İstanbul’a gelişindeki asıl amacın modellik yapmak olduğunu, ancak ailesine üniversite için İstanbul’a gitmek zorunda olduğunu söylediğini belirtmiştir. Bir dönem okulu dondurmuş ve Dj’lik kursuna gitmiş ve sertifika almıştır.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir başka ünlü isim Danla Biliç ile de yakın arkadaş olan Canseven, Biliç ile üniversite yıllarında tanışmıştır. Sosyal medya hesaplarında ikilinin birlikte paylaştıkları resimler bulunmaktadır. Ayrıca birlikte Youtube video sitesinde çektikleri videoları da takipçileri ile paylaşmışlardır.
Cemal Can Canseven7 jpg
Düz taban olduğunu bu nedenle spora düz tabanlı ayakkabı ile gitmek zorunda kaldığını aktaran yakışıklı ismin en sevdiği renk ise sarı’dır. Haftada en az 4 gün spor yapmaktadır. Son dönemde body yapmakta ve formunu korumaktadır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldiğinde kilosunun 120 olduğunu sevenleri ile paylaşmıştır.

Paylaştığı video’da aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan ünlü isim, uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3.2Mn civarındadır.

Resmi instagram hesabı @cemalcancanseven ‘dir. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz