Cemal Can Canseven

2

Cemal Can Canseven hakkında merak edilen boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Son yıllarda ülkemizde Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan başarılı yarışma programlarından olan Survivor yarışmacıları arasına katıldığı açıklanmıştır. 25 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen Cemal Can Canseven doğma büyüme İzmir’li olsa da anne tarafından aslen Rize, baba tarafından ise aslen Selanik Göçmeni’dir. Burcu ikizler, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

İstanbul’a üniversiteye okumak için gelmiş ve Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Ancak İstanbul’a gelişindeki asıl amacın modellik yapmak olduğunu, ancak ailesine üniversite için İstanbul’a gitmek zorunda olduğunu söylediğini belirtmiştir. Bir dönem okulu dondurmuş ve Dj’lik kursuna gitmiş ve sertifika almıştır.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir başka ünlü isim Danla Biliç ile de yakın arkadaş olan Canseven, Biliç ile üniversite yıllarında tanışmıştır. Sosyal medya hesaplarında ikilinin birlikte paylaştıkları resimler bulunmaktadır. Ayrıca birlikte Youtube video sitesinde çektikleri videoları da takipçileri ile paylaşmışlardır.

Cemal Can Canseven boyu, kilosu, burcu, sevgilisi;

Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir. Düz taban olduğunu bu nedenle spora düz tabanlı ayakkabı ile gitmek zorunda kaldığını aktaran yakışıklı ismin en sevdiği renk ise sarı’dır. Haftada en az 4 gün spor yapmaktadır. https://www.kimnereli.net Son dönemde body yapmakta ve formunu korumaktadır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldiğinde kilosunun 120 olduğunu sevenleri ile paylaşmıştır.

Paylaştığı video’da aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Canseven uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 249bin civarındadır. Video kanalı için tıklayın!

2019 yılının Aralık ayında ise kendi Youtube video kanalını açmıştır. Youtube video kanalındaki abone sayısı ise şimdilik 106 B..

Son olarak Danla Biliç ile çok iyi arkadaş olduklarını, sanılanın aksine sevgili olmadıklarını belirtmiştir.


2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz