Cem Saygı

Cem Saygı Memleket Partisi Zonguldak Milletvekili adayı. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Cem Saygı Kimdir?

Cem Saygı Zonguldak Teknik ve Endüstri Lisesi mezunudur. 2023 yılında Kurucusu Muharrem İnce‘nin olduğu, Memleket Partisi 5. sıradan Zonguldak Milletvekili adayı gösterilmiştir.

Cem Saygı Nereli?

Cem Saygı aslen Zonguldaklıdır. Aslen baba tarafından Zonguldak İli Karadeniz Ereğli İlçesi nüfusuna kayıtlıdır.
cem saygi1 jpg

Cem Saygı Kaç Yaşında?

Cem Saygı 21 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Ağustos 2001, burcu ise aslan’dır.

Memleket Partisi Zonguldak milletvekili aday listesinde gösterildikten sonra hakkında bir çok soru merak konusu olmuştur. Özellikle dans ettiği video ile gündem olan Saygı, sosyal medya hesapları ile de merak edilmiştir. Seçim çalışmalarında yaptığı dans sonrasında, Muharrem İnce, partisinden aday gösterdiği Saygı’nın dansına soruşturma başlattığı haberleri gündeme gelmiştir.

Aday olduktan sonra facebook hesabından şu açıklama da bulunmuştur. “Memleket partisi olarak hizmet için geliyoruz sizin partiniz olarak geliyoruz sizin için geliyor siz isteyeceksiniz biz gerçekleştireceğiz sözümüz söz – MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI”

Tiktok, instagram ve twitter hesapları araştırılmakta, tiktok hesabının @@cemsaygi67 olduğu belirtiliyor. Resmi instagram hesabı @cemsaygi6767, facebook hesabı ise @cemsaygi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz