Cem Ağırgez

Cem Ağırgez oynadığı sinema ve diziler ile hatırlanmaktadır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cem Ağırgez Kimdir?

Cem Ağırgez oyuncu olarak tanınmış ancak uzun süredir herhangi bir projede rol almamıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Aşk Yeniden adlı dizi de rol almıştır.

2015 yılında ise Kü’fa: Cin Kapanı adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmiştir. Filmde Semih karakterini canlandırmıştır. Filmde Onur Elaldı, Zerrin Eren, Adnan Zaman, Belma Topçakar, Belma Şuben ve Belma Mamati gibi isimler de rol almıştır.

Cem Ağırgez Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Cem Ağırgez 33 yaşındadır. Doğum tarihi 19 Şubat 1991, burcu ise balık’tır. Ailenin tek erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Cem Ağırgez Boyu

Cem Ağırgez 1.82 boyunda ve 75 kilodur.

Resmi instagram kullanıcı hesabını @theagirgez olarak kullanmaktadır.

Eğer bir projede partner seçme şansı olsaydı Beren Saat veya Seranay Sarıkaya ile aynı projede yer almak istediğini belirtmiştir. En beğendiği aktör Tom Hanks. Türk oyunculardan ise Barış Falay, Ahmet Kural ve Kıvanç Tatlıtuğ.

Çok titiz birisidir. Bazen bu titizliğinin aşırıya kaçabildiğini, en ufak tozdan bile rahatsız olup tüm evi temizleyebildiğini dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz