Celil Nalçakan

Başarılı oyuncu Celil Nalçakan’ın sevgilisi, anne ve babası, dövmeleri, hangi takımlı?, oynadığı dizileri ve kısaca hayatı.

1978 doğumlu oyuncu Celil Nalçakan 2018 yılı itibariyle 40 yaşındadır. Aslen memur, öğretmen anne ve babasın evladı olarak Sivas‘ta doğmuştur. Esra Nur isminde bir kız kardeşi vardır.

Eğitim hayatı; 7 yıl Jeoloji Mühendisliği okuyan Celil Nalçakan ardından Turizm ve Otelcilik eğitimi almış son olarak oyuncu olmaya karar vermiştir.

Oyuncu olmasında hocam dediği Zeki Alasya’nın büyük emekleri olduğunu aktaran Celil Nalçakan’ın bugüne rol aldığı dizi ve sinema filmleri; Sıla, Hanımın Çiftliği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Muhteşem Yüzyıl, Çanakkale 1915, İntikam, Poyraz Karayel, To Infinity and Beyond, Hayati ve Diğerleri, Ortak, Poyraz Karayel:Küresel Sermaye…


2018 yılında Fox Tv’nin yerli dizisi This Is Us oyuncu kadrosuna dahil olan Celil Nalçakan’ın dizide Songül Öden ile başrolleri paylaşacağı açıklanmıştır.

Özellikle hayranları tarafından en fazla merak edilen konulardan bir tanesi’de Celil Nalçakan’ın dövmeleridir. Bir röportaj’da kendisini hatırlamak için yaptırdığı harbi hayalet dövmesinin olduğunu, onun dışında diğer tüm dövmelerinin şahsına münhasır anlamlar taşıdığını aktarmıştır.

Sevgilisi kimdir?

Plates eğitmeni Ceren Kahyaoğlu ile mutlu birlikteliği sürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz