KimNereli.net

Caroline Yılmaz

Caroline Yılmaz Kimdir?

Gerçek adı: Caroline Yılmaz
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Besteci Haber Spikeri İş İnsanı Söz Yazarı Sunucu
Mezuniyet: İngiliz Dili ve Edebiyatı İstanbul Üniversitesi

Caroline Yılmaz

Caroline Yılmaz hakkında merak edilenler. Kariyeri, eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Son dönemde Murat Boz ile yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen güzel isim Caroline Yılmaz, Grande Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Her cuma saat 23:30 da TV8,5 ekralarında Caroline Show isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Maalesef henüz tüm araştırmalarımıza rağmen aslen nereli olduğu, doğum yeri, doğum tarihi, boyu, kilosu ve yaşı gibi bilgilerine henüz ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Politikacı bir ailenin kızı olduğu belirtilen Caroline Yılmaz özel eğitim almıştır. Yapılmış olan testlerin ardından üstün zekalı olarak tanımlanan güzel isim dile’de çok yatkın olduğu için ilk olarak Koç Koleji’nin yabancı dil bölümünü tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Ardından üniversite bitiminde profesyonel olarak iş hayatına atılmış, 7 sene kadar Almanya’nın en büyük medya holdinglerinden birisinin Türkiye İş Geliştirme Bölümü’nü yönetmiştir.

Caroline Yılmaz iş hayatı;

İlerleyen süreçte Holding’in Türkiye yatırımlarının rotasını, kurulum hedeflerini gerçekleştirmiştir. Günümüzde Grande Media Group Yönetim Kurulu Başkanı olarak ta iş hayatını sürdürdüğü belirtilmektedir. Kurmuş olduğu şirketler grubunda turizm alanında hizmet verirken, sağlık alanında da yatırımlarını sürdürmektedir. GMG- Grande Media Group ismi ile faaliyet göstermeye başlayan şirketler grubu, sanat camiasında yer almak isteyen yeni sesleri ve oyuncuları desteklemektedir.

Ülkemizin tek kadın müzik yapımcısı olan ünlü isim her kadın kendi şarkısını söylemelidir açıklamasında bulunmuştur. Müzik dünyasına Ozan Doğulu ve Sezen Aksu’nun müzikal desteği ile adım atmıştır. Özellikle son dönemlerde Youtube video kanalı ve televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Yeşilçam Şarkıları albümü ciddi bir ilgi ile karşılanmıştır. Rap müziğin büyük bir ilgi gördüğü bu dönemde, İnsanlara huzur veren Yeşilçam şarkılarının yerine, sözleri saldırgan müzik türleri ortaya çıktı. Benim amacım Yeşilçam şarkılarını korumak ve yaşatmak açıklamasında bulunmuştur.

İş hayatının yanı sıra Caroline Show ile birlikte müzik kariyerini de sürdüren güzel isim Serdar Ortaç ile yaptığı düet ile de müzik anlamında müzik severler tarafından tam not almıştır.

14 Şubat 2020 tarihinde Caroline Yılmaz feat. Serdar Ortaç, GMG Production etiketi ile yayınlanan, Canı Sağolsun isimli tekli çalışması, video klibi ile Caroline Yılmaz Youtube Kanalında yayınlanmıştır. Kısa süre içinde video 1 Milyona yakın izlenme sayısına ulaşmıştır.

Son olarak taraflı tarafsız herkes tarafından Türkan Şoray‘a benzetilmektedir.


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Caroline Yılmaz
Gerçek adı: Caroline Yılmaz
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Besteci Haber Spikeri İş İnsanı Söz Yazarı Sunucu
Mezuniyet: İngiliz Dili ve Edebiyatı İstanbul Üniversitesi
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

488.450 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

466.593 kez okundu

3.

Beren Saat

421.019 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

384.470 kez okundu

5.

Tarık Akan

309.203 kez okundu

6.

Tarkan

256.840 kez okundu

7.

Volkan Demirel

238.757 kez okundu

8.

Emre Mor

214.053 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

212.800 kez okundu

10.

Ersay Üner

210.367 kez okundu