Carla Diaz

Carla Diaz son dönemde Netflix Platformunda yayınlanan Élite adlı dizi ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Oyuncu kimliğinin yanı sıra dansçı olan güzel isim hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Carla Diaz Kimdir? Nereli?

Carla Diaz tiyatrocu, dansçı, sinema, film ve dizi oyuncusu. Özellikle Tierra de lobos, El Príncipe ve Seis hermanas’taki performansları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren dans etmeye başlamış 9 yaşında iken reklam filmlerinde yer almıştır. Günümüze kadar 100’e yakın reklam filminde boy göstermiştir. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2009 senesinde rol aldığı Águila Roja isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Los isminde bir kısa filmde rol almıştır.

Carla Diaz Nereli?

Carla Diaz 1998 yılının Temmuz ayında İspanya’nın Madrid Şehrinde doğmuştur. İspanyol asıllıdır.
Carla Diaz1 1 jpg

Carla Diaz Boyu, Kaç Yaşında?

Carla Diaz 1.68 boyunda ve 25 yaşındadır. Kilosu 56, burcu ise yengeç’dir.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @imcarladiaz olarak kullanmaktadır. Netflix dizisi Elite öncesinde takipçi sayısı 350bin iken, dizi yayınlanmaya başladıktan sonra günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,7milyon olmuştur. Hayran ve takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Élite adlı dizide Ari Blanco Commerford karakterini canlandırmaktadır. Dans ve dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatro ile ilgilenmekte ve bir çok kez sahne almıştır. Bugüne kadar Tierra de lobos, Punta Escarlata, Carmina, El Príncipe El internado ve Seis Herman gibi bir çok dizi de rol alan Carla Diaz flamenko ve Bale’ye özel bir ilgi duymaktadır. Sevgilisi var mı? sorusu da merak konusudur. Ancak özel hayatı ve sevgilisi ile ilgili henüz magazin gündemine yansıyan bir haber bulunmamaktadır.

Sigara ve alkol kullanıyor, özgüveni çok yüksek, sevimli olduğu kadar inatçı bir karaktere sahiptir. Genç yaşına rağmen ilerleyen süreçte dahil oyunculuk üzerine alabileceği tüm ödüllere aday olduğunu belirtmiştir. Oyunculuk üzerine sınırı olmadığını ve canlandırdığı karakterin ne üzerine olursa olsun, sınırını sonuna kadar zorlayabileceğini dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz