Cara Delevingne

0

1992 doğumlu ünlü model Cara Delevingne İngiltere Londra’da dünyaya gelmiştir. Ablasıda kendisi gibi model olan Poppy Delevingne’dir.

Dünyaca ünlü yayımcı Sir Jocelyn Stevens’ın torunudur. Annesi Pandora Delevingne kişisel alışveriş uzmanı, babası Charles Delevingne ise emlakçıdır. Zengin bir ailenin kızı olarak Belgravia’da, köşkte büyümüştür. Ablası Poppy Delevingne de modeldir.

Londra Belgravia’da bir köşkte yetişen Cara Delevingne özellikle 2011 senesinde reklam kampanyası çin H&M Authentic Collection, Blumarine, Zara, Chanel ve Jones gibi markaların modeli olarak ismini duyurmuştur.

2012 yılında Victoria Secret defilesinde boy göstermiş ve Vogue kapak kızı olarak ününe ün katmıştır.

Model kimliğinin yanı sıra Anna Karinina, London Fields, The Face of an Angel ve Pan gibi sinema filmlerinde rol alan Cara Delevingne özel yaşantısı ilede sıkça gündeme gelmektedir.

Cinsel kimliğine oyuncu Michelle Rodriguez birlikteliği ile açıklık getiren Delevingne daha sonra Rita Ora, Sienna Miller, Karlie Kloss, St. Vincent olarak bildiğimiz Annie Clark ve Amber Heard gibi ünlü isimlerle birliktelik yaşamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz