Cansu Kurtçu

Cansu Kurtçu hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? eşi kim? çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Eylül ayında dünyaya gelen başarılı sanatçı aslen Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı’na girmiş ancak kısa süre sonra konservatuvardan ayrılmıştır. Lise eğitiminin ardından Radyo, sinema televizyon okumaya başlamış aynı zamanda 1. sınıfta iken özel bir televizyon’da çalışmaya başlamıştır. Bu arada besteler yapmaya devam etmiş aynı dönemde İskender Paydaş ile tanışmıştır ve onunla birlikte projeler tasarlamaya ve basın danışmanlığını yapmaya başlamıştır.

Kısa süredede CNS ajans isimli bir organizasyon şirketi kurmuş ve bir çok büyük projenin içerisinde yer almıştır. Cansu Kurtcu 2013 yılında çıkarmış olduğu Batak isimli single ile müzik dünyasında sesiyle de tam not almayı başarmıştır.

Yıllardır müzik sektöründe Sibel Can, Demet Akalın, Murat Boz, Gülben Ergen, Hülya Avşar, Fettah Can, Işın Karaca, Berkay ve daha bir çok yorumcuya verdiği şarkılarla adından söz ettirmiş besteci kimliği ile yurt dışında da büyük ilgi görmektedir.

Cansu Kurtçu evli mi?

2014 yılında müzik severlerin büyük beğenisi ile takip ettiği ve dinlediği Fettah Can ile 2014 yılında dünyaevine girmiştir. Bu evliliğinden Vera ve Oğul isimlerinde bir oğlu, bir de kızı vardır. Çocukları ikizdir. Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul Göktürk’te sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan başarılı sanatçının günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 79,9bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz