Cansu Dengey

Cansu Dengey sosyal medya dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında takipçileri sık sık kaç yaşında? evli mi? boyu, kilosu kaç? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ancak henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Boyu ise 1.60 cm’dir. Cansu Dengey İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk olarak 2 Şubat 2016 tarihinde Youtube kanalında videosunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Günümüz itibariyle Youtube video kanalında 272 B abonesi bulunmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 195bin civarındadır.

Cansu Dengey evli mi?;

Bu sorunun cevabı evet evlidir. Eşi’nin ismi Gökhan Acar’dır, sık sık eşi ile birlikte yer aldığı resimlerini takipçileri ile paylaşmaktadır. 2010 yılında tanışmış, 2018 yılında dünya evine girmiştir. Kendisinden 6 yaş küçük 20 Haziran 1995 doğumlu Ceren isminde bir kız kardeşi vardır.

Geçmiş dönemde kurumsal bir şirkette 5 sene kadar pazarlama uzmanı olarak görev yapmıştır. İlk yıllarında mutlu bir ortamda çalışmış olsada son senelerinde işyerinde mutsuz olması sebebi ile işten ayrılmak zorunda kalmıştır. İşte çalışırken de youtube için içerikler üreten başarılı isim işini youtube için bırakmadığını dile getirmiştir.

En sevdiği kitap J. D. Salinger’in, Franny and Zooey isimli kitaptır. En sevdiği diziler ise Peaky Blinders ve Six Feet Under isimli dizilerdir. En sevdiği sinema filmleri ise The Fountain ve The Fall…


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz