Cansın Çekili

Cansın Çekili hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Cansın Çekili İzmir doğumludur. Boyu 1.75 cm, kilosu 55, burcu ise Terazi’dir. Adnan Önal Studio Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitimi;

Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan güzel isim ayrıca Diyalog Anlatım İletişim’de de Oyunculuk Eğitimi almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizide Aysel karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Birand Tunca ve Berat Yenilmez gibi isimler rol almıştır. Ayrıca dizi 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülünü almıştır.


Oynadığı diziler;

2018 – Erkenci Kuş (Aysel)
2019 – Mucize Doktor
2019 – Çocuk (Zeynep)

Günümüzde ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Çocuk isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almakta ve dizide Şule’nin kardeşi Zeynep karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca daha önce Lipton İce Tea reklam filmi’nde de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz