Cansel Ayanoğlu

Cansel Ayanoğlu son dönemde Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cansel Ayanoğlu Kimdir?

Cansel Ayanoğlu Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacısı, aynı zamanda estetisyen. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel isim sosyal medya dünyasının da çok yakından tanıdığı ve takip ettiği bir isimdir.

Cansel Ayanoğlu Nereli?

Cansel Ayanoğlu aslen Bulgaristan Göçmeni’dtir.

Cansel Ayanoğlu Kaç Yaşında?

Cansel Ayanoğlu 25 yaşındadır. Doğum tarihi 15 Ağustos 1997, burcu ise aslan’dır.

Cansel Ayanoğlu Boyu

Cansel Ayanoğlu 1.65 cm boyundadır.
Cansel Ayanoglu4
Pembe rengi çok sevdiğini belirten Ayanoğlu, ayrıca yine kıyafetleri, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda tercih ettiği pembe renk gözlerden kaçmamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra estetisyen olarak çalışmalar gerçekleştirdiği bilinmektedir. Yarışmada erkek adaylar arasında aradığı özelliğin zeka olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca maddiyatın da paranın da karşı taraftan beklentisi olduğu özellikler arasında yer aldığını dile getirmiştir. Maddiyat olmadığı zaman hiç bir şeye ulaşmanın mümkün olmadığını takipçileri ile paylaşmıştır.

Tabiki karşı cinsin en önemli özelliklerinden birisinin yine kendisini sahiplenmesi olduğunu ve kıskançlığı da hiç sevmediğini sözlerine eklemiştir. Hayvansever kimliği ile tanınan güzel isim, ilk zamanlar Kısmetse olur yarışma programın da Oğulcan ile tanışma yoluna girdiği belirtiliyor.

Resmi instagram hesabı kullanıcı isim @cansel.ayanoglu ‘dur.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasında ayrıca Aybüke Çangal, Yeliz, Yaren, Şeydanur, Simge, Aybüke, Tuğçe ve Ayşenur gibi isimler de gelin adayı olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz