Caner Çalışır

0

Caner Çalışır özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Özellikle bir çok fenomen isim ile çektiği videolar ile uzun süre adından söz ettirmiştir. Peki kaç yaşında neden öldü? kimdir? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 doğumlu olan Çalışır, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Vine, Snapchat gibi sosyal medya platformlarında ünlenmiş son dönemde hem Youtube, hem de resmi instagram sayfası ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Ablan Star Bebeğim cümlesi ile ününe ün katmıştır.

Geçmiş dönemlerde, O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol alarak oyunculuk ta yapan Çalışır, ayrıca ünlü şovmen Okan Bayülgen ile birlikte bir süre çalışmıştır. En son Dj olarak uzun süre çalışmalarını sürdüren ünlü isim Hakan Kakız, Kerimcan Durmaz gibi bir çok ünlü fenomen ile sıkı arkadaş olarak bilinmektedir.

Caner Çalışır öldü mü? ölüm sebebi nedir?

10 Haziran 2020 tarihinde, sabah saatlerinde iken evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 31 yaşında iken hayata gözlerini yummuştur. Vefatının ardından İstanbul, Başakşehir’de bulunan Yeni Kayabaşı Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

Ölümünün ardından Zeynep Bastık, Seda Sayan, İrem Derici, Derya Uluğ, Samet Liçina, Metin Arolat, Demet Akalın, Merve Özbey, Selin Ciğerci, Özlem Yılmaz, Ebru Polat, Sinem Umaş, Tuğçe Aral ve Buse Narcı gibi bir çok ünlü isim vefatının ardından resmi sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirmişlerdir.

Özellikle son dönemde çok yakın arkadaş olmalarına rağmen küs oldukları bilinen Kerimcan Durmaz‘ın, Caner’in ölümünün ardından ağlama krizlerine girdiği belirtilmiştir.

Vefatından önce ünlü ismin resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1milyon civarında…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz