Candice Swanepoel

1988 yılında dünyaya gelen manken, model Candice Swanepoel aslen Hollanda kökenli olan Afrikaner bir ailenin kızı olarak Güney Afrika’da doğmuştur. Terazi burcudur.

Annesi Eileen Swanepoel, babası ise Williem Swanepoel’dir. Lise eğitiminin ardından eğitime devam etmemiştir. Güney Afrika’nın Durban şehrinde bulunan bit pazarında 2003 senesinde iken keşfedilen Swanepoel 16 yaşına geldiğinde günde 5000 Euro’dan fazla kazanmaya başlamıştır.

Kısa sürede dünyanın en fazla para kazanan mankenleri arasında yer alan Swanepoel, Milona, Paris, Londra ve Güney Afrika macerasının ardından New York’a yerleşmiştir. Güzeliğinin ve düzgün fiziğinin yanı sıra son derece mütevazi olan Candice Swanepoel en kaprissiz modellerden birisidir. Türkiye’de ekran severler onu 2010 yılında Murat Boz ile birlikte Yedigün reklamından hatırlayacaktır. Vücut ölçüleri Vücut Ölçüleri: 86-58-84 cm’dir.

2005 yılında Brezilya’lı model Hermann Nicoli ile birlikte olmaya başlayan Candice Swanepoel’in bu birlikteliğinden 5 Ekim 2016 doğumlu Anaca Nicoli isminde bir oğlu vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz