Candaş Tolga Işık

0

Candaş Tolga Işık İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunudur. Ayrıca yurt dışında genetik mühendisliği üzerine eğitim almıştır.

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Candaş Tolga Işık 2010 yılında sunucu Burcu Kapu ile evlenmiş ancak evliliği 2 senenin ardından 2012 yılında son bulmuştur.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı, ayrıca Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi’dir. 2018 yılında Beşiktaş Fenerbahçe derbisinde maçın bitmesi ile mini mini bir kuş adlı şarkının çalınmasını, mizahi bir gönderme olarak değerlendirmiştir.

2002’de yerel bir radyo’da habercilik yapmaya başlamış daha sonra Best Fm, Radyo Time, Alem Fm gibi radyolarda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2013 yılında İthal Edilmiş Korkular Ülkesi isimli kitabı kitap severler ile paylaşan Candaş Tolga Işık günümüzde Posta gazetesinde yazmaktadır.

Bir dönem Tv8 ekranlarında Bunu Konuşalım adlı programı hazırlamış sunmuş, Kanaltürk’te çalışmış, 2014 senesinde Kafa isimli dergiyi kurmuş, bir sene sonra FİTBOL dergisi ve kapanmak üzere olan Tarih isimli dergiyi alarak yayın hayatını sürdürmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz