Can Şuoruç

0

Can Şuoruç hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Oyunculuk Kariyeri, Hayatı

Oyuncu ve İnstagram fenomeni Can Şuoruç 1996 yılında İstanbul Fatih’te dünyaya gelmiştir. Aslen Kars’lı olan Şuoruç, oyunculuk eğitimi almış ve eğitimi sırasında özel tiyatrolarda oyuncu olarak yer almıştır. Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Fox Tv’de, başrolü Erkan Petekkaya‘nın oynadığı Kayıt Dışı adlı dizide yaşamış, Soykut karakterine hayat vererek izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Başarılı isim, “Çok Ta Tın” ve “Uçurum Asla Arkana Bakma” adlı filmlerde de rol almıştır. “Hummel” reklamında Alp Navruz ve Afra Saracoğlu ile beraber izleyici karşısına çıkmış ve burada da beğenileri toplamayı başarmıştır.

Diğer bir adıyla “Canvaynn” sosyal medya da en çok izlenilen “Pelinsu” karakteriyle 7’den 70’e herkesin sevgilisi olmuş ve takipçilerini kahkaha tufanına boğmayı başarmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz